Zima z RaceRoom Racing Experiance

Kategoria: RaceRoom Racing Experiance

Aura na zewnątrz nie sprzyja wieczornym spacerom. W ten zimowy czas przychodzimy więc z bardzo kuszącą alternatywą.

RaceRoom Racing Experiance to jeden z najszybciej rozwijających się symulatorów na rynku. Posiada dużą gamę bardzo dobrze odwzorowanych samochodów, których dźwięk jest nieporównywalny z żadnym innym symulatorem. Ci, którzy mają w pamięci wczesne wersje tego symulatora, powinni dać mu jeszcze jedną szansę. To już nie jest ten sam produkt, co jeszcze parę lat temu.

Biorąc pod uwagę dynamiczny rozwój R3E, razem z naszymi partnerami przygotowaliśmy szereg interesujących rozgrywek opartych właśnie o ten symulator. Polecamy zapoznanie się z naszymi propozycjami i zachęcamy gorąco do udziału, bo ściganie jest naprawdę emocjonujące!

Pierwsza nasza propozycja to czwartkowa liga DTM. Do udziału w niej wystarczy zakup Starter Pack'a (aktualnie kosztuje on mniej niż 10$). Godzinne wyścigi będą odbywać się w czwartki, od godziny 20:00. Runda pierwsza rozegrana zostanie na Zandvoort w dniu 10.01.2018. Eliminacje odbywać się będą co dwa tygodnie. Koniec rozgrywek planowany jest na 07.03.2018. Szczegóły znajdziecie tutaj: http://simrace.pl/forum/index.php/topic/2420-liga-r3e-dtm-2016-regulamin/.

Na przemian z ligą DTM rozgrywane będą wyścigi Fun Race, czyli luźne ściganie na różnych torach z wykorzystaniem różnych aut. Tutaj o zestawieniach będziemy informować na bieżąco na naszym forum i Facebooku. Podobnie jak w przypadku poprzednich rozgrywek, tak i tutaj startujemy od 20:00.

Serwery serii DTM i Funrace uruchomione są 24/7. Ich dane znajdziecie w zakładce serwery na naszej stronie.

Ostatnia propozycja ligowa to rywalizacja w topowej klasie GT3. Wyścigi rozgrywane będą w każdą sobotę, począwszy od 12.01.2018. Tutaj dla odmiany weekend wyścigowy rozpoczyna się o godzinie 19:00. Rozgrywane będą wyścigi na dystansie 45 lub 90 minut, w zależności od rundy. Obowiązkowy jest postój w boksie. Tory to same klasyki, na czele ze Spa, Monza czy słynną północną pętla Nurburgringu. Zainteresowany? Zapoznaj się ze szczegółami tutaj: http://simrace.pl/forum/index.php/topic/2479-liga-r3e-gt3-regulamin/ .

Jak widać zima na R3E zapowiada się bardzo owocnie. Dołączenie do rozgrywek jest świetnym sposobem na bezbolesne przeżycie długich, zimowych wieczorów. Tak więc kierownice w dłoń i na tor!

lelu0


Komentarze: