ROK CUP Challenge - edycja II

Kategoria: ROK CUP Challenge

Emocje po pierwszej edycji zdążyło już opaść, ale my nie zwalniamy tempa! Druga edycja ROK CUP Challenge to jeszcze więcej emocji, wyścigów i adrenaliny!

Największą zmianą w stosunku do pierwszej edycji jest format dwóch wyścigów. Pierwszy z nich zachowa długość 20 minut, jednak będzie on jedynie decydował o kolejności startu do wyścigu numer 2. Ten potrwa 30 minut i będzie już walka o punkty w klasyfikacji generalnej. Daje to łącznie 50 minut ścigania koło w koło, ponad dwa razy tyle, co w pierwszej edycji!

Zmieniają się również nagrody. Najważniejsza zostają jednak te same - czołowa dziesiątka spotka się w czwartej rundzie na realnym torze wyścigowym, gdzie walczyć będzie o punkty klasyfikacji generalnej. A tam do wygrania będzie kolejny łakomy kąsek - testy w teamie ROK CUP dla dwóch osób. Informacje o pozostałych nagrodach znajdują się w regulaminie ligi.

Nie zmienia się auto, którym przyjdzie rywalizować zawodnikom. Tym razem Megane będzie podróżować po następujących torach: Atlanta MP, Palm Beach oraz Lime Rock Park. Obiekty te doskonale znane są wszystkim fanom wyścigów i nie trzeba nikomu tłumaczyć, jak emocjonujące są wyścigi na nich.

Nie pozostaje więc nic innego, jak chwycić kierownicę w dłoń i rozpocząć treningi! Informacje ligowe znajdują się we właściwej zakładce na stronie, pod adresem http://beta.simracing.pl/league/3 .

lelu0


Komentarze: